Kategorija: Dažai, Dažai/gruntai

Dažai luboms PRO 2

Kategorija: Dažai, Dažai/gruntai

Dažai luboms PRO 2 yra prailginto džiūvimo laiko, ypatingai balti, 2 klasės, atsparūs šlapiam trynimui bei visiškai matiniai dažai.

7,0050,83 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Dažai luboms PRO 2

  Dažai luboms PRO 2 yra prailginto džiūvimo laiko, ypatingai balti, 2 klasės, atsparūs šlapiam trynimui bei visiškai matiniai dažai.

  Naudojimo sritis:

  dažai PRO 2 skirti lubų (tinko, gipso kartono, betono, įvairių plokščių ir kitų mineralinių paviršių) dažymui patalpų viduje.

  Savybės:

  • ypatingai balti
  • prailginto džiūvimo laiko
  • labai gerai dengiantys
  • sudėtyje nėra tirpiklio
  • skiedžiami vandeniu
  • nestipraus, specifinio kvapo
  • sudaro visiškai matinę, atsparią šlapiam trynimui plėvelę

  Paviršiaus paruošimas: 

  dažomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – tepalus, riebalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius reikia nuvalyti. Silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti gruntu Unigrunt, tvirtus paviršius gruntuoti gruntu. Taip paruoštus paviršius glaistyti vidaus darbams skirtais glaistais. Tarp glaistomų sluoksnių, jei jie bus šveičiami, gruntuoti gruntu. Nuglaistytus paviršius prieš dažymą gruntuoti gruntiniais dažais LATEX-BAZĖ arba PRO gruntu UNIGRUNT.

  Dažymo sąlygos:

  pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios dažymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Naują tinką galima dažyti ne anksčiau kaip po 14 dienų. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui.

  Dažymas:

  dažomam plotui rekomenduojama naudoti vienos partijos ir vieno pigmentavimo dažus. Tokiu būdu bus išvengiama skirtingų atspalvių. Dažus gerai išmaišyti, galima iki 5% skiesti vandeniu. Dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu. Sąnaudos: 5 – 7 m²/l (dažant 2 sluoksniais). Įrankius išplauti vandeniu iškart pabaigus darbą.

  Džiūvimo trukmė:

  esant +20°C temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65% nelimpa po 1 val., pakartotinai dažyti po 5 – 7 val. Dažų plėvelė pilną tvirtumą įgauna ne mažiau kaip po 24 parų.

  Spalva:

  balta, įvairius pastelinius atspalvius galima išgauti naudojant spalvynus.

  Laikymo ir gabenimo sąlygos:

  ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo.

  Aplinkos ir darbo sauga:

  nepilkite dažų į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų ir aerozolio. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. EUH208 – Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra: 1,2-benzizotiazol-3(2H)-onas ir 2,2′,2” – (Hexahydro-1,3,5- triazine-1,3,5-triyl) triethanol

  Žymos: Dažai, Procolor

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu