1. Pradžia
 2. Apdailos medžiagos
 3. Dekoratyvinė danga Alpina Beton-Optik SET
Kategorija: Dekoratyvinės dangos, Apdailos medžiagos

Dekoratyvinė danga Alpina Beton-Optik SET

Kategorija: Dekoratyvinės dangos, Apdailos medžiagos

Dekoratyvine danga Alpina Beton-Optik SET apipavidalintos sienos yra unikalios, nėra dviejų vienodų, nes galutinis vaizdas priklauso nuo dengėjo fantazijos ir panaudotos glaistymo technikos.

81,49 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Dekoratyviniai dažai Alpina Beton-Optik

  Šios dekoratyvinės  technikos būdu apipavidalintos sienos yra unikalios, nėra dviejų vienodų, nes galutinis vaizdas priklauso nuo dengėjo fantazijos ir panaudotos glaistymo technikos.

  Dekoratyviniai dažai yra vandens pagrindo, bekvapiai, padengtus paviršius galima valyti vandeniu ir įprastais buitiniais valikliais.

  Privalumai: „Farbrezepte Kreativ-Effekte” dekoratyvinės technikos yra sukurtos paprastam vartotojui, todėl net ir neturėdami didelių įgūdžių, sukursite nepriekaištingą paviršių.

  Atraskite „BETON-OPTIK” betono optikos dekoratyvinę techniką

  Moderniam industrinio stiliaus dizainui idealiai tiks „BETON-OPTIK” dekoratyvinė technika, sukurianti natūralių betoninių sienų vaizdą. Pilkų atspalvių niuansai ir grubi faktūra – tai dar neįprasata, tačiau sparčiai populiarėjanti sienų apdailos tendencija, būdinga šiaurietiškam dizainui.

  „BETON-OPTIK” dekoratyvinę techniką dažnai renkamasi įrengiant loftus, biurus, visuomeninius pastataus. Deriniai su šviesiomis spalvomis sustiprina ir pabrėžia puristinį „kietą” betono interjerą.

  Kiti dekoratyviniai dažai

  Suteikite sienoms švelnų aukso blizgesį su „Alpina GOLD-EFFEKT” dekoratyviniais dažais. O jei ieškote kažko originalaus – kurkite su „Alpina ROST-OPTIK”, ši dekoratyvinė technika sienoms suteiks paslaptingą surūdijusios geležies efektą.

  Atspalvis / Blizgesio laipsnis betono spalvos, matiniai
  Taros dydis

  Rinkinį sudaro:
  3 l „BETON-OPTIK Basis” glaistas
  1 l „BETON-OPTIK Finish” dažai
  1 „Alpina Effekt” mentė

  Pakuotės užtenka vienu sluoksniu padengti apie 7 -10 m² plotą.

  Pagrindas Pagrindas turi būti sausas, tvirtas ir išlaikantis apkrovą. Siekiant išgauti optimalų rezultatą rekomenduojame „Alpina BETON-OPTIK” dekoratyviniais dažais dažyti lygius vidaus paviršius:

  • lygias sienas
  • lygius, apkrovą išlaikančius tapetus
  • senus dispesinių dažų sluoksnius
  • specialius stiklo audinio tapetus
  • gipskartonio plokštes

   

  Tinkami įrankiai „Alpina BETON-OPTIK” dekoratyvinius dažus rekomenduojama dengti specialiu Alpina” voleliu. Faktūra paviršiui suteikiama  naudojantis Alpina Effekt” mente (yra rinkinio komplekte).

  Dengimas:

  Žymos: Alpina, Dekoras

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu