1. Pradžia
 2. Fasado apdaila
 3. Fasadinis dekoratyvinis tinkas
 4. Dekoratyvinis tinkas Kleib C7 15kg silikoninis
Kategorija: Kleib, Fasadinis dekoratyvinis tinkas

Dekoratyvinis tinkas Kleib C7 15kg silikoninis

Kategorija: Kleib, Fasadinis dekoratyvinis tinkas

Silikoninis dekoratyvinis tinkas Kleib C7 samanėlė skirtas atlikti apsauginį ir dekoratyvinį tinkavimą išorės šilumos izoliacijos sistemoje su tinko mišiniais KLEIB ir KLEIB W. Jis gali būti naudojamas ant bet kokio mineralinio ir silikono pagrindo, kuris yra pakankamai našus ir lygus.

30,25 su PVM

Neturime

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Dekoratyvinis tinkas Kleib C7 yra sudėtinės išorinės šilumos izoliacijos sistemos su tinko mišiniais (ETICS) komponentas, komerciniu pavadinimu KLEIB bei prekinio ženklo KLEIB W gaminių, skirtų pastatų išorinių sienų šilumos izoliacijai dalis.

  Dekoratyvinis tinkas Kleib C7 skirtas atlikti apsauginį ir dekoratyvinį tinkavimą išorės šilumos izoliacijos sistemoje su tinko mišiniais KLEIB ir KLEIB W. Jis gali būti naudojamas ant bet kokio mineralinio ir silikono pagrindo, kuris yra pakankamai našus ir lygus.

  • Puikus vandens garų pralaidumas
  • Atsparumas purvui
  • Visapusiškas spalvų atsparumas spinduliams ir oro sąlygoms
  • Visapusiška mikrobiologinė dangos apsauga nuo dumblių ir grybų vystymosi
  • Gali būti baltos ir kitų KLEIB paletę atitinkančių spalvų

  Paviršius turėtų būti našus, sausas ir lygus – be apgadinimų, nes šie trūkumai gali būti matomi padengus tinku. Norint pasiekti tinkamą sugeriamumą ir našumą, labai sugeriančius ir byrančius paviršius KLEIB G2 gruntu reikia padengti vieną ar du kartus. Prieš dengimą kiekvienas paviršius turi būti gruntuotas preparatu KLEIB C3 (KLEIB W sistemoje) arba KLEIB C3SIL (KLEIB sistemoje), o jam išdžiūvus (ne vėliau kaip per 72 valandas), tepkite tinką. Ant cemento ir cemento – kalkių tinkų KLEIB C7 galima dėti po mažiausiai 14 dienų po jų atlikimo, o ant betoninių paviršių tik po 90 dienų. Dėmesio: Rekomenduojama ant pasirinkto paviršiaus dėti tos pačios produkcijos serijos (datos) tinką, esant toms pačioms sąlygoms ir tokiu pat būdu.

   Tinkas yra pristatomas jau paruoštas naudoti. Kiekvienos pakuotės turinį reikia išmaišyti naudojant žemo greičio gręžtuvą, kad išlyginti konsistenciją.

  Tinką dėti rankiniu būdu su nerūdijančio plieno mentele kietųjų dalelių storiu. Gumine trintuve darbą pradėkite praėjus vienodam laikui nuo padengimo tinku ir visada tuo pačiu būdu. Rekomenduojama darbus ant viso paviršiaus atlikti per vieną technologinį ciklą (be pertraukų). Juos atlikti reikia po 72 valandų po paviršiaus gruntavimo. Tinką tepant ir jam džiūstant, reikia apsaugoti paviršių nuo tiesioginių saulės spindulių, lietaus ir stipraus vėjo. Tinką KLEIB C7 galima purkšti hidrodinaminiu būdu. Įrankius plauti vandeniu iš karto po naudojimo.

  IŠEIGA

  iki 2,7 kg/m², kai maksimalus grūdelių dydis siekia 1,5 mm
  iki 3,4 kg/m², kai maksimalus grūdelių dydis siekia 2,0 mm

  Žymos: Fasadas, Kleib

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu