1. Pradžia
 2. Apdailos medžiagos
 3. Glaistai
 4. Dispersinis glaistas Caparol Ratio-Spachtel 25kg
Kategorija: Apdailos medžiagos, Glaistai

Dispersinis glaistas Caparol Ratio-Spachtel 25kg

Kategorija: Apdailos medžiagos, Glaistai

Dispersinis glaistas Caparol Ratio-Spachtel 25kg tai pastos pavidalo glaistas vidaus darbams, specialiai pritaikytas dengti purškimo būdu.

17,17 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Dispersinis glaistas Caparol Ratio-Spachtel 25kg

  Paskirtis:

  Efektyviam didelių sienų ir lubų paviršių dengimui purškimo būdu, jų išlyginimui ir aptaškymui. Itin gerai tinka surenkamų elementų, gelžbetoninių perdangų, gipso plokščių (gipskartonio plokščių) ir t.t. dengimui.
  Išgaunama Q3 arba Q4 lygio paviršiaus kokybė pagal BVG atmeną Nr. 2 ir BFS atmeną Nr. 12.

  Savybės:

  • Lengvai glaistomas ir išlyginamas
  • Galima lengvai dengti galingu beoriu purškimo aparatu tiesiai iš konteinerio
  • Skiedžiamas vandeniu, nekenksmingas aplinkai, silpno kvapo
  • Geros sukibties
  • Minimizuotas išskiriamų lakiųjų organinių junginių kiekis, be tirpiklių
  • Išdžiūvęs sluoksnis būna tvirtas
  • Sausas šlifuojamas, drėgnas užtrinamas fetru
  • Difuziškas
  • Reakcijos į ugnį klasifikacija: A2-s1,d0 pagal DIN EN 13501-1

  Pagrindinė medžiaga:

  Sintetinės medžiagos dispersija pagal DIN 55945

  Pakuotė/indų talpa:

  25 kg PE maišas

  Spalvos:

  Natūraliai balta

  Blizgesio laipsnis:

  Matinis

  Tinkami pagrindai

  Pagrindai turi būti sausi, švarūs, be sukibtį mažinančių dalelių. Laikytis VOB, C dalies, DIN 18363, 3 sk. nuorodų.
  Priklausomai nuo pagrindo ir jo savybių, prieš glaistant, reikia nugruntuoti. Laikytis techninės informacijos Nr. 650 „Pagrindai ir jų paruošimas” nuostatų. Blizgius, apkrovą išlaikančius senų dažų sluoksnius, prieš glaistant, pašiurkštinti.

  Pagrindo paruošimas

  Skiedinio grupių tinkas PII ir PIII /mažiausias gniuždomasis stipris pagal DIN EN 998-1,  maž. 2N/mm2: tvirti, normaliai įgeriantys paviršiai dengiami be papildomo apdorojimo. Stipriai įgeriantys, porėti, birūs paviršiai gruntuojami CapaSol RapidGrund arba CapaSol Konzentrat.

  PIV skiedinio grupės gipso tinkas/ gniuždomasis stipris pagal DIN EN 13279,  maž. 2N/mm2: pagrindas nugruntuojamas HaftGrund EG. Blizgus gipsinio tinko sluoksnis nušlifuojamas ir, nuvalius dulkes, gruntuojamas Dupa-Putzfestiger.

  Gipsinės konstrukcinės plokštės: įgeriančios plokštės gruntuojamos tinkamai atskiestu CapaSol RapidGrund arba CapaSol Konzentrat. Labai tankios, lygios plokštės gruntuojamos sukibtį gerinančiu HaftGrund EG.

  Gipsinės  ir gipskartonio plokštės: nušlifuojami aštrūs kraštai. Minkštos gipsinio glaisto vietos sutvirtinamos Dupa Putzfestiger. Plokštės su vandenyje tirpiais, blunkančiais intarpais gruntuojamos Caparol AquaSperrgrund.

  Betonas: pašalinami rišiklio likučiai, taip pat tepantis, birus sluoksnis.

  Akytasis betonas: gruntuojamas vandeniu atskiestu Capaplex (skiedimo santykis 1:3).

  Silikatinių plytų mūras: dengiamas be papildomo apdorojimo.

  Apkrovą išlaikantys sluoksniai: matiniai, silpnai įgeriantys pagrindai gali būti dengiami iš karto. Blizgūs ir emale padengti paviršiai pašiurkštinami ir gruntuojami HaftGrund EG.

  Apkrovos neišlaikantys sluoksniai: visiškai pašalinami emalinių ir dispersinių dažų arba sintetinės dervos tinko sluoksniai, nuvalomos dulkės. Pagrindas gruntuojamas atsižvelgiant į jo įgeriamumo savybes.

  Klijinių dažų sluoksniai: nuplaunami iki grunto. Gruntuojami Dupa-Putzfestiger.

  Sienų tapetai: visiškai pašalinami, klijų ir makulatūros likučiai nuplaunami. Gruntuojama Dupa-Putzfestiger.

  Pelėsių apnašomis aptekę paviršiai: pelėsių apnašos nuvalomos šlapiu būdu. Paviršiai nuplaunami Capatox arba FungiGrund ir paliekami gerai išdžiūti.

  Paviršiai su nikotino, vandens, suodžių ir riebalų dėmėmis: nikotino, suodžių ir riebalų dėmes nuplauti vandeniu su riebalus skaidančiais buitiniais valikliais ir palikti gerai išdžiūti. Vandens dėmes nuvalyti sausu šepečiu. Nuglaistytas paviršius su prasimušančiomis dėmėmis padengiamas Caparol AquaSperrgrund.

  Išdaužos, siūlės, įtrūkiai: nuglaistomi su Füllspachtel P.

  Nuorodos Q2/Q3 glaistymas / ploni gipso sluoksniai < 0,5mm
  Q2/Q3 kokybės lygio glaistomiems paviršiams, kai naudojamas gipsinis, rišamasis glaistas, rekomenduojamas skaidrus gruntas vandens pagrindu. Žr. Maler&Lackierer atmeną Nr. 2 -9/2020 „Haftfestigkeitsstörungen von Beschichtungen auf verspachtelten Gips(karton)platten” (Dangų sukibimo su nuglaistytomis gipso (kartono) plokštėmis problemos). Kaip alternatyva gipso pagrindu pagamintam Q3 glaistui, gali būti naudojamas pastos konsistencijos glaistas.

  Dengimo būdas

  Tinkami purkštuvai:
  Ratio-Spachtel
   glaistas dengiamas tiesiai iš konteinerio tinkavimo mašinomis ir galingais beoriais purkštuvais. Produkto tiekimo nuotolis priklauso nuo beorių purkštuvų galingumo (teirautis aparato gamintojo).
  Beorio purškimo pistoletuose pašalinti filtrus.
  Glaisto masei purkšti naudoti gamintojo rekomenduojamus didelio pratakumo purškimo pistoletus. Priklausomai nuo beorio purkštuvo galingumo, esant žemesnei kaip +10 °C temperatūrai, dėl nedidelių glaisto klampumo pokyčių gali strigti tiekimas, todėl dengiant tokiais prietaisais, būtina užtikrinti, kad medžiagos temperatūra būtų ne žemesnė nei +10 °C.

  Darbo eiga:

  Purškimo aparatą prijungti prie konteinerio mūsų tiekiamu prijungties čiaupu ir atitinkama jungties žarna. Visą paviršių gerai įsotinant apipurkšti neskiestu Ratio-Spachtel glaistu ir nedelsiant išlyginti specialia plienine glaistykle.

  Purškimas:
  Dengimas yra efektyvus ir ekonomiškas, ypač kai pagrindų dengimui naudojama aukštos kokybės sienų ir lubų paviršių purškimo įranga.

  Darbo eiga:

  Visą paviršių gerai įsotinant apipurkšti neskiestu glaistu ir nedelsiant išlyginti specialia plienine glaistykle. Išdžiūvęs glaisto sluoksnis gali būti šlifuojamas. Su šlifavimo tinkleliais, pavyzdžiui, „Abranet” iš „Mirka” arba „GranatNet” iš „Festool”, kurių grūdėtumas yra 120, užtikrinamas efektyvesnis darbas.

  Tinkama purškimo įranga:
  Glaistas dengiamas tinkavimo mašinomis ir galingais beoriais purkštuvais. Glaisto masei purkšti turėtų būti naudojami atitinkamo gamintojo rekomenduojami beoriai purškimo pistoletai. Šie pistoletai pasižymi didesniu pratakumu ir palengvina glaistymo procesą. Glaistą kibiruose rekomenduojama maišyti maišykle.

  Aukšto slėgio beoris purškimas
  Purškimo slėgis 150 – 180 bar
  Purškimo kampas 40° – 50°
  Purkštukų dydis coliais 0,035″ – 0,043″
  Pistoleto filtras in MW pašalinti
  Taškymo metodas beoriais purkštuvais
  Purkštukų dydis coliais 4mm
  Purškimo slėgis 50 bar
  Papildoma oro pagalba taip
  Tinko purškimo įranga
  Purkštukų dydis coliais 4 – 10mm
  Darbinis slėgis priklauso nuo įrenginio tipo
  Tiekimo sparta >6 l/min
  Papildoma oro pagalba taip
  Žymos: Caparol, Apdaila, Glaistas

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu