1. Pradžia
 2. Statybinės medžiagos
 3. Elektros prekės
 4. Elektrinis grindų šildymo kabelis 18 W/m
Kategorija: Elektros prekės, Šildymo kilimėliai

Elektrinis grindų šildymo kabelis 18 W/m

Kategorija: Elektros prekės, Šildymo kilimėliai

Elektrinis grindų šildymo kabelis 18 W/m yra itin paprastas bei pigus būdas norint įsirengti šildomas grindis bute, privačiame name, sodyboje ar pirtyje. Grindų šildymo kabelis gali būti montuojamas į betono ar plytelių klijų sluoksnį, ant betoninio bei medinio pagrindo, sienoje vietoj gyvatuko. Šiai prekei yra suteikiama net 25 metų garantija!

21,49245,00 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Elektrinis grindų šildymo kabelis 18 W/m

  Elektrinis grindų šildymo kabelis

  Elektrinio grindų šildymo kabelio galingumas yra 18 W/m, todėl jis tinkamas naudoti po visomis grindų dangomis: laminatu, plytelėmis, parketlentėmis, vinilinėmis grindimis. Užtikrinant produkto kokybę, šildymo kabelis yra pagamintas iš aukštos kokybės laidininkų bei  izoliacinių medžiagų, tokių kaip korozijai ir aukštai temperatūrai atsparaus fluorinto etileno propileno bei inertinio PVC. Dėl papildomos apsaugos viduje yra įmontuotas įžeminimo laidas, todėl šis elektrinis grindų šildymo kabelis yra pritaikytas naudoti ne tik sauso ar šlapio tipo patalpose, bet ir lauke norint apsaugoti laiptus nuo apledėjimo.

  Elektrinis grindų šildymo kabelis – montavimas

  Šie elektriniai grindų šildymo kabeliai gali būti montuojami tiesiai ant betoninių grindų ar į patį pagrindo ir plytelių klijų sluoksnį. Kadangi grindų šildymo kabelio storis yra vos 3,6 mm, todėl jį galima pritaikyti ir renovuojamose patalpose, kuriose itin svarbus grindų aukštis. Kabelis turi viduje įmontuotą papildomą vielą, dėl kurios šildymo elementą  labai lengva ištiesti aplink visus pritvirtintus baldus ar objektus. Būtent dėl papildomos vielos, grindų šildymo kabelis nepradeda banguotis ir negrįžta į pirminę savo padėtį.

  Kokį ilgį pasirinkti?

  Elektrinis grindų šildymo kabelis bei jo ilgis yra pasirenkami pagal reikiamą šilumos kiekį (W/m²). Standartinėms patalpoms (vonios kambariui, koridoriui, svetainei, miegamiesiems kambariams) optimalus tarpas tarp kabelio vijų yra 12 cm. Norint išsiaiškinti reikiama grindų šildymo kabelio ilgį reikia bendrą patalpos plotą (m²) padalinti iš kabelio vijų tarpo (m) . Gautas rezultatas yra reikalingas šildymo kabelio ilgis (m). Tuomet prie produkto pateiktų variantų susirandame sau labiausiai tinkantį kabelio ilgį.

   

  Pvz.: įstiklintos terasos bendras grindų plotas yra 14,6 m². Tarpas tarp kabelio vijų yra 0,12 m. Tuomet 14,6 padaliname iš 0,12 ir suapvalinus gauname, jog mums reikalingas šildymo kabelio ilgis yra 122 metrai.

  DEVINERA elektrinis grindų šildymo kabelis - montavimas
   

  Valdymas

  Elektrinis grindų šildymo kabelis yra valdomas termostatu. Įsigydami išmanų termostatą galėsite savo šildymo sistemą valdyti nuotoliniu būdu per išmaniojo telefono programėlę. Taip pat galėsite nusistatyti grindų šildymo kabelio veikimo tvarkaraštį, kad būtų efektyviai naudojama elektros energija.

  Techniniai duomenys:

  • Įtampa: 230 V
  • Galia: 12 W/m
  • Šildymo elemento storis: 3,6 mm
  • Kabelis: dvigubas laidininkas
  • Laidininko izoliacija: FEP
  • Apvalkalas: PVC
  • Apsaugos klasė: IP67
  • Šalto laido ilgis: 2,5 m
  • Garantija: 25 metai
  Žymos: Šildymas, Elektrinis kilimėlis

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu