Kategorija: Hidroizoliacija, Sandarinimo medžiagos

Hidroizoliacija Kiilto FIBERGUM

Kategorija: Hidroizoliacija, Sandarinimo medžiagos

Hidroizoliacija Kiilto FIBERGUM tai pluoštu sutvirtinta, vieno komponento hidroizoliacinė membrana, skirta naudoti po sienų ir grindų plytelėmis voniose, saunose bei panašiose drėgnose patalpose.

8,1984,99 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Hidroizoliacija Kiilto FIBERGUM

  Pluoštu sutvirtinta, vieno komponento hidroizoliacinė membrana, skirta naudoti po sienų ir grindų plytelėmis voniose, saunose bei panašiose drėgnose patalpose.

  • sutvirtinta pluoštu
  • vieno komponento
  • išeiga 0.6 l/m²/0.8 kg sienoms, 0.8 l/m²/1.0 kg grindims
  • džiūvimo laikas 2 + 6 h

  Hidroizoliacija Kiilto FIBERGUM yra paruošta naudoti, pluoštu sutvirtinta vandeniui atspari membrana, kuri yra naudojama po sienų ir grindų plytelėmis voniose, saunose bei panašiose drėgnose patalpose. Netinka vietoms, kurios yra nuolat po vandeniu (pvz., baseinams) ir kuriose temperatūra viršija 60 °C (pvz., saunų pirčių patalpų sienoms).

  Pagrindas turi būti sausas, įgeriantis, be dulkių ir lygus. Turi būti pašalintos visos medžiagos, kurios gali pabloginti sukibimą, pvz., betono dulkės. Grindų šildymas turi būti sumontuotas betono arba grindų išlyginamajame mišinyje, po hidroizoliacijos membrana, bet kad nebūtų tiesioginio kontakto su membrana. „Kiilto Fibergum“ tinkamumas daugeliui grindų drenų tipų yra išbandytas ir patvirtintas. Patikrinkite tinkamumą pasikonsultavę su mūsų techniniais darbuotojais arba grindų drenų tiekėjais.

  Grindys ir sienos, glaistytos arba lygintos „Kiilto“ produktais, gali būti hidroizoliuojamos po atitinkamo džiūvimo laiko, nurodyto techninėje konkretaus lyginimo mišinio arba glaisto informacijoje.

  Betono drėgnumas < 90 % RH

  • Kietėjimo greitis: apytikr. 2 val. (1 sluoksnis), apytikr. 6 val. (2 sluoksnis)
  • Naudojimo temperatūra: +15 / +25 °C

  Padengimas:

  • Grindys min. 0,8 l/m² (2 sluoksniai)
  • Sienos min. 0,6 l/m² (2 sluoksniai)
  Žymos: Hidroizoliacija, Kiilto

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu