1. Pradžia
 2. Fasado apdaila
 3. Klinkeris
 4. Klinkerinė plytelė RED ROCK, HF12 sendinta
Kategorija: Klinkeris

Klinkerinė plytelė RED ROCK, HF12 sendinta

Kategorija: Klinkeris

Klinkerinė plytelė RED ROCK primena įspūdingą milžinišką kalną, stūksantį smėlėtoje Australijos lygumoje. Vietiniai jį vadina Raudonąja širdimi, o didybę ir mistiką sukuria ne tik sklandantys mitai, bet ir napakartojamas šešėlių žaismas tiek kylant, tiek leidžiantis saulei. Šios sendintos plytelės užburia natūraliais rudais, raudonais klinkerio atspalviais, palaipsniui virstančiais juodais, smėlio ar baltais tonais.

Kaina nurodyta už 1 pak. (48 vnt. plytelių. Užtenka suklijuoti 1 m2 su 12mm siūle tarp plytelių).

Gamintojas King Klinker.

23,75 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Klinkerinė plytelė RED ROCK, HF12 sendinta

  Šios klinkerio plytelės primena įspūdingą milžinišką kalną, stūksantį smėlėtoje Australijos lygumoje. Vietiniai jį vadina Raudonąja širdimi, o didybę ir mistiką sukuria ne tik sklandantys mitai, bet ir napakartojamas šešėlių žaismas tiek kylant, tiek leidžiantis saulei. Šios sendintos plytelės užburia natūraliais rudais, raudonais klinkerio atspalviais, palaipsniui virstančiais juodais, smėlio ar baltais tonais.

  Matmenys: 71x240x10 mm

  Pakuotė: 48 vnt. plytelių (Kiekvienoje pakuotėje yra pakankamai plytelių 1 m² išklijuoti, įskaitant 12 mm tarpą tarp plytelių. Mažesni tarpai pareikalaus daugiau plytelių 1 m²)

  Atspalviai:

  Klinkerio produktų atspalvių skirtumai yra natūrali savybė, susijusi su gamybos procesu. Jų dėka klinkeriu iškloti paviršiai įgauna natūralią išvaizdą. Tačiau norint pasiekti šį efektą, ypač klijuojant fasadą, būtina sumaišyti plyteles iš skirtingų pakuočių. Taip pat verta pirkti produktą iš vienos partijos. Po 6 ar 12 mėnesių įsigytas klinkeris gali būti kitokio atspalvio nei anksčiau įsigytas.

  Fasado klijavimas:

  Pagrindai, ant kurių klijuojamos plytelės turi būti lygūs, tvirti ir sausi. Plytelių negalima klijuoti ant šlapio tinko. Pagrindas turi būti pilnai sukietėjęs ir sausas. Norint pasiekti geresnį estetinį efektą, rekomenduojama naudoti 12 mm siūlę tarp plytelių.

  Klijų mišiniai:

  Klijuojant klinkerio plyteles, reikia naudoti tinkamus klijų mišinius. Klijavimui lauke turi būti naudojami šalčiui atsparūs ir elastingi klijai. Klijuojant plyteles visada būtina laikytis klijų gamintojo rekomendacijų.

  Siūlės:

  Tarp plytelių turėtų būti paliktos siūlės. Dažniausiai naudojamos 8-14 mm pločio siūlės (rekomenduojama 12 mm). Tarpeliai tarp plytelių visada turėtų būti užpildyti tam skirtais siūlių glaistais. Siūlių glaistas siūlėse turėtų būti išlygintas, suteikiant jiems šiek tiek įgaubtą formą. Rekomenduojamas pusiau sausas siūlių užglaistymo metodas.

  Žymos: Fasadas, Klinkeris

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu