1. Pradžia
 2. Fasado apdaila
 3. Lankstus klinkeris
 4. Lankstaus klinkerio plytelių klijai Elabrick (Elastolith)
Kategorija: Elabrick (Elastolith) klijai, Lankstus klinkeris

Lankstaus klinkerio plytelių klijai Elabrick (Elastolith)

Kategorija: Elabrick (Elastolith) klijai, Lankstus klinkeris

Elabrick (Elastolith) lankstaus klinkerio plytelių klijai. Pakuotė 5kg arba 15kg. Išeiga apie 2,5kg – 3kg/m². Galimos spalvos: balta, antracitas, ruda, pilka, šviesiai pilka, cemento pilka.

23,5045,00 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Kiekvienas Elabrick plytelių spalvos variantas turi atitinkamos spalvos klijus. Šie naudojimui paruošti lankstau klinkerio klijai užtikrina puikų plytelių sukibimą ir suteikią spalvą tarpams tarp plytelių. “Elabrick (Elastolith) Special Adhesive” klijų dėka jums nereikės papildomų produktų tam kad užpildyti plytelių siūles. Klijams išdžiuvus, klijai ir plytelės suformuoja vientisą sluoksnį.

  Elabrick (Elastolith) Special Adhesive galite įsigyti 5 kg ir 15 kg pakuotėse. Klijų išeiga yra ± 2,5–3,0 kg/m², priklausomai nuo paviršiaus ir klijavimo metodo. 15 kg klijų paguotės užtenka plytelėmis apklijuoti +/- 6 m2 plotą.

  Klijavimas:

  Paviršius turi būti tvirtas, sausas, švarus ir nuriebalintas. Paviršiai, tokie kaip cementas, betonas ar tinkas, pirma turi būti nugruntuoti. Plyteles pradėkite nuo viršutinės paviršiaus dalies tam kad nesutepti jau užklijuotų plytelių. Plyteles sutepus klijais, nedelsiant juos nutrinkite drėknu teptuku. Neleiskite klijams išdžiūti ant plytelių!

  Klijai turi būti tepami su 4 mm aplikatoriumi (šukomis). Kadangi klijai stingsta labai greitai, vienu metu tepkite tik tokį plotą, kokį įstengsite apklijuoti per 10 minučių (klijų stingimo laiką gali žymiai sutrumpinti vėjas, oro temperatūra ir dregmė).

  Plyteles kijuokite savo pageidaujamu raštu. Plyteles įspauskite taip, kad jų nugarinė pusė visiškai prisiklijuotų prie klijais užtepto paviršiaus.

  Standartinis plytelių siūlių plotis: 10–14 mm.

  Apklijuotų plytelių horizontalumą patikrinkite siūle arba lazeriniu gulščiuku.

  Klijai privalo priglusti prie plytelių kraštų taip kad už plytelių neprasiskverbtų dregmė. Prispaudus plyteles prie klijais užtepto paviršiaus, siūles išlyginkite sudrėkintu teptuku. Užtikrinkite, kad neliktų ertmių ar plyšių.

  Priklijuotas plyteles ne mažiau nei 3 dienas saugokite nuo kritulių. Aukšta santykinė oro dregmė bei žema oro temperatūra gali ženkliai prailginti klijų stingimo laiką.

  Žymos: Elabrick, Elastolith, Lankstus klinkeris, Klijai

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu