1. Pradžia
 2. Apdailos medžiagos
 3. Magnetiniai dažai Magnet Paint 1 L
Kategorija: Dažai, Dekoratyvinės dangos, Dažai/gruntai, Apdailos medžiagos

Magnetiniai dažai Magnet Paint 1 L

Kategorija: Dažai, Dekoratyvinės dangos, Dažai/gruntai, Apdailos medžiagos

Magnet Paint– tai vandens pagrindu pagaminti tamsiai pilki dažai skirti vidaus darbams, kurių sudėtyje yra nerudyjančios geležies dalelės, todėl paviršius, padengtas šiais dažais traukia magnetus.

35,00 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Magnetiniai dažai Magnet Paint 1 L

  Magnet Paint– tai vandens pagrindu pagaminti tamsiai pilki dažai skirti vidaus darbams, kurių sudėtyje yra nerudyjančios geležies dalelės, todėl paviršius, padengtas šiais dažais traukia magnetus. Paviršius, padengtas šiais dažais, gali būti toliau dažomas bet kokiais kitais dažais ir norima spalva ( svarbu, kad dažai būtų skirti sienoms ir vidaus darbams).

  Kadangi geležies kiekis kvadratiniame centimete yra mažesnis negu, pvz. šaldytuvo durelės, todėl rekomenduojama naudoti patobulintus neodimio magnetus. Taip pat visada gerai veikia folijos magnetai. Produktas yra tinkamas naudoti kaip žaislai vaikams pagal: EN 71 – 3.

  Taikymo sritis:

  • Ofisai, biurai, mokyklos ir pan. Naudojama kaip prezentacinė siena ant kurios galima „prikabinti“ įvairias prezentacijas, diagramas, brėžinius ir pan. nenaudojant spec. lentų ir pan. priemonių.
  • Vaikų žaidimų erdėse ar kambariuose. Norimą plotą galima paversti linksmų piešinių, fotografijų ar mokomosios vietos erdve.
  • Virtuvė. Turėkite vietą ant kurios sukabinsite geriausias savo receptus bei idėjas. O gal reikalinga vieta tiesiog apsikeisti žinutėmis :).

  Naudojimo instrukcijos:

  Gerai išmaišyti dažus prieš naudojimą. Dažus galima skiesti vandeniu iki 5 %, jeigu yra būtina. Antras sluoksnis dengiamas po keturių valandų. Galutinį sluoksnį dažyti kito tipo dažais geriausia kitą dieną, arba ne anksčiau, kaip po 24 val. Vidutiniškai užtenka trijų sluoksnių MagnetPaint dažų norint gauti pakankamą sienos kibumą su magnetais. Jeigu yra poreikis stipresniam sukibimui, galima dengti ketvirtą sluoksnį dažų arba naudoti stipresnius magnetus. Dėmesio: Silpnesni magnetai neužtikrina gero kibumo. Norint gauti lygų paviršių, galima viršutinį sluoksnį lyginti langų valymo įrankiu arba mentele, kai dažai pradėjo džiūti. Išdžiūvusius dažus galima šlifuoti tik rekomenduojama prieš šlifavimą padengti papildomą sluoksnį dažų.

  Paviršiaus paruošimas:

  Paviršius prieš dažymą turi būti švarus, sausas ir be reibalų bei dulkių. Nestabilūs, besilupantys paviršiaus elementai turi būti pašalinti prieš dažymą. Taip pat rekomenduojama šlifuoti senus dažų sluoksnius P220 grubumo šlifavimo priemone. Nauji ir glaistyti paviršiai prieš dažymą turi būti gruntuojami tinkamu gruntu. Magnetiniai dažai Magnet Paint gali būti tiesiogiai dažomi ant neporėtų paviršių. Taip pat galima dažyti ovalius paviršius (kolonas ir pan.).

  Išeiga:

  Teorinė išeiga – 6 m2/L (vienas sluoksnis), 2 m2/L (trys sluoksniai). Paprastai užtenka dažyti 1 – 2 sluoksnius dažų. Nebent reikia stipresnio sukibimo su magnetais.

  Darbo įrankiai:

  Trumpo plauko voliukas, paraloninis voliukas, teptukas, beoris purškimas.

  Įrankių valymas:

  Įrankius plauti vandeniu iškart po darbo.

  Sandėliavimas:

  Dažus laikyti sausoje vėsioje vietoje, neleisti produktui sušalti, nepasiekiamą vaikams ir gyvūnams, atidarius naują tarą, išnaudoti produktą iki galo.

  Sauga:

  Žiūrėti SDS (saugos duomenų lapai).

  Techninės charakteristikos:

  Blizgumas: Matinis.

  Spalva: Tamsiai pilka.

  Tankis: 2,62 g/ml.

  Sausos plėvelės storis: 85 mu (vienas sluoksnis), 255 mu (Trys sluoksniai).

  Teorinė išeiga: +/- 6 m2/l vienas sluoksnis, +/- 2 m2/l trys sluoksniai. Labai priklauso nuo paviršiaus savybių.

  Klampumas: Produktas yra paruoštas naudoti.

  VOC (lakiosios organinės medžiagos): ES limitas šio tipo produkcijai (2004/42/EC cat. jWB, 2010): 30 g/l. Šiame produkte yra ne daugiau 0 g/l.

  Darbo temperatūra: ne žemesnė negu 10 °C.

  Džiūvimo laikas: Galima liesti po 10 min. Pakartotinis dengimas galima po 4 val. Paviršių galima naudoti po 24 val.

  Pakuotės: 0.25 L, 0.5 L, 1 L, 2,5 L, 5 L.

  Sandėliavimo, galiojimo laikas: Mažiausiai 24 mėnesiai esant įdealioms oro sąlygoms.

  Žymos: Dažai, Dekoras

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu