1. Pradžia
 2. Apdailos medžiagos
 3. Dažai/gruntai
 4. Matiniai sienų ir lubų dažai PRO Celomat
Kategorija: Dažai, Dažai/gruntai

Matiniai sienų ir lubų dažai PRO Celomat

Kategorija: Dažai, Dažai/gruntai

Matiniai sienų ir lubų dažai PRO Celomat yra 1 klasės, padidinto dengiamumo, atsparūs intensyviam plovimui, visiškai matiniai dažai.

8,5261,75 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Matiniai sienų ir lubų dažai PRO Celomat

  Matiniai sienų ir lubų dažai PRO Celomat yra 1 klasės, padidinto dengiamumo, atsparūs intensyviam plovimui, visiškai matiniai dažai.

  Naudojimo sritis:

  dažai PRO Celomat skirti netolygiai glaistytų (margų) paviršių, tinko, gipso kartono, tapetų, plytų mūro, betono, įvairių plokščių, kitų mineralinių paviršių dažymui laiptinėse, koridoriuose, virtuvėse, darbo kambariuose ir kitose patalpose.

  Savybės:

  • ypatingai gerai dengiantys
  • sudėtyje nėra tirpiklio
  • skiedžiami vandeniu
  • nestipraus, specifinio kvapo
  • sudaro visiškai matinę, intensyviam plovimui ir dezinfekavimo priemonių poveikiui plėvelę

  Paviršiaus paruošimas:

  dažomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – tepalus, riebalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius reikia nuvalyti. Silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti PRO gruntu UNIGRUNT, tvirtus paviršius gruntuoti PRO gruntu SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS. Taip paruoštus paviršius glaistyti vidaus darbams skirtais glaistais. Tarp glaistomų sluoksnių, jei jie bus šveičiami, gruntuoti gruntu. Nuglaistytus paviršius prieš dažymą gruntuoti gruntiniais dažais LATEX-BAZĖ arba PRO gruntu UNIGRUNT.

  Dažymo sąlygos:

  pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios dažymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Naują tinką galima dažyti ne anksčiau kaip po 14 dienų. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui.

  Dažymas:

  dažomam plotui rekomenduojama naudoti vienos partijos ir vieno pigmentavimo dažus. Tokiu būdu bus išvengiama skirtingų atspalvių. Dažus gerai išmaišyti, galima iki 10% skiesti vandeniu. Dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu. Sąnaudos: 6 – 8 m²/l (dažant 2 sluoksniais). Įrankius išplauti vandeniu iškart pabaigus darbą.

  Džiūvimo trukmė:

  esant +20°C temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65% nelimpa po 1 val., pakartotinai dažyti po 5 – 7 val. Dažų plėvelė pilną tvirtumą įgauna ne mažiau kaip po 24 parų.

  Spalva:

  įvairius spalvų atspalvius galima išgauti naudojant spalvynus. Balta (bazė A) – išgaunami pasteliniai atspalviai, bazė B – išgaunami vidutinio intensyvumo atspalviai, bazė C – išgaunami intensyvūs atspalviai.

  Laikymo ir gabenimo sąlygos:

  ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo.

  Aplinkos ir darbo sauga:

  nepilkite dažų į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų ir aerozolio. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. EUH208 – Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra: 3(2H)-izotiazolonas, 5-chloro-2-metil- mišinys su 2-metil-3(2H)-izotiazolonu, 1,2-benzizotiazol-3(2H)-onas, 2-metil-2H-izotiazol – 3-onas ir 2,2′,2” – (Hexahydro-1,3,5- triazine-1,3,5-triyl) triethanol.

  Žymos: Dažai, Procolor

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu