1. Pradžia
 2. Apdailos medžiagos
 3. Medienos aliejus PRO Aqua Oil
Kategorija: Medienos aliejai, lakai, Apdailos medžiagos, Dažai/gruntai

Medienos aliejus PRO Aqua Oil

Kategorija: Medienos aliejai, lakai, Apdailos medžiagos, Dažai/gruntai

Medienos aliejus PRO Aqua Oil yra vandeninis aliejus medinių dirbinių priežiūrai ir apsaugai patalpų viduje ir išorėje.

7,0018,46 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Medienos aliejus PRO Aqua Oil

  Medienos aliejus PRO Aqua Oil yra vandeninis aliejus medinių dirbinių priežiūrai ir apsaugai patalpų viduje ir išorėje.

  Naudojimo sritis:

  medinių dirbinių – baldų, durų, apdailos elementų, taip pat tvorų, terasų, grindų bei laiptų priežiūrai ir apsaugai. Tinka impregnuotai, terminiu būdu apdorotai, anksčiau aliejuotai ir neapdorotai medienai. Gali būti tonuojamas. Vidaus ir išorės darbams.

  Savybės:

  • vandeninis aliejus
  • be tirpiklių
  • gali būti tonuojamas
  • apsaugo, impregnuoja paviršius nuo drėgmės ir purvo

  Paviršiaus paruošimas:

  mediena turi būti sausa (drėgnumas ne didesnis kaip 15%) ir švari, nešvarumus nuvalyti mechaniniu būdu, o mikroorganizmus specialiais valikliais. Anksčiau dažytiems, lakuotiems, arba paviršiams, kurie įkaista iki +60°C, šio aliejaus naudoti nerekomenduojama.

  Darbo sąlygos:

  pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

  Naudojimas:

  prieš naudojimą aliejų gerai išmaišyti. Aliejuoti teptuku, kempinėle arba audeklu gerai įtrinant medinį paviršių taip, jog būtų išvengta aliejaus pertekliaus, o paviršius aliejumi būtų padengtas tolygiu plonu sluoksniu. Susidariusį perteklių pašalinti medžiagine šluoste. Laikantis aukščiau paminėtos darbų sekos, aliejų ant medienos tepti 1 – 2 eilėm. Išdžiūvusį paskutinį užtepto aliejaus sluoksnį galima poliruoti medvilniniu audeklu. Siekiant maksimalios apsaugos nuo drėgmės, skersinius medienos pjūvius rekomenduojama ypač atidžiai padengti ne mažiau kaip trimis aliejaus sluoksniais. Paviršius, kurie veikiami nuolatos atmosferos veiksnių rekomenduojama peraliejuoti pagal poreikį. Reikia atkreipti dėmesį, kad aliejus gali pakeisti medienos spalvą. Naudojant tonuotą aliejų medienai, jį būtina periodiškai permaišyti. Sąnaudos: ~10m²/l priklausomai nuo medienos rūšies.

  Džiūvimo trukmė:

  kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: 6 – 8 val.

  Spalva:

  bespalvis, rudas, tamsiai rudas, pilkas.

  Laikymo ir gabenimo sąlygos:

  ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo.

  Aplinkos ir darbo sauga:

  aliejus turi specifinį kvapą. Stengtis neįkvėpti garų ir aerozolio. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Dėvėti apsaugines pirštines, apsauginius drabužius, dėvėti akių ir veido apsaugas. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Baigus darbus, visus įrankius plauti su muilu ir vandeniu. Panaudotus skudurėlius panardinti ir laikyti vandenyje metaliniame, uždarame inde arba išdžiovinus lauke iškarto sudeginti.

  Žymos: Procolor, Medienos aliejus, Aliejus

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu