1. Pradžia
 2. Fasado apdaila
 3. Medinių fasadų dažai Colorex Storm
Kategorija: Fasadiniai dažai, Fasado apdaila

Medinių fasadų dažai Colorex Storm

Kategorija: Fasadiniai dažai, Fasado apdaila

Colorex Storm dažai, skirti įvairiems mediniams paviršiams lauke. Ilgai išliekantis elastingumas, blizgesys ir nepakitusi spalva ir tuo pačiu metu apsauga nuo grybelio ir miltligės atsiradimo, įvairių klimato sąlygų, UV spindulių bei purvo.

13,2295,80 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Medinių fasadų dažai Colorex Storm

  Colorex Storm pusiau matiniai akriliniai dažai itin atsparūs aplinkos poveikiui. Skirti dažyti naujus ir seniau dažytus medinius, metalinius ar cinkuotus paviršius lauke. Ilgai išliekantis elastingumas, blizgesys ir nepakitusi spalva ir tuo pačiu metu apsauga nuo grybelio ir miltligės atsiradimo, įvairių klimato sąlygų, bei purvo. Sudėtyje yra biocidinių medžiagų IPBC, OIT ir diurono, trukdančių ant nudažyto paviršiaus augti dumbliams ir grybams. Suteikia itin aukštą atsparumą atmosferos poveikiui ir UV spinduliams.
  Pusiau matiniai, blizgumas – 20.

  Apdorojant paviršių sistemiškai (įmirkymas ar gruntavimas, tarpsluoksnis ir 2 apdailos dažų sluoksniai) užtikrinama ilgalaikė medinio paviršiaus apsauga nuo atmosferos veiksnių poveikio. Colorex suteikia 15 m. kokybės garantiją naudojant Grundolja + Utegrund + Storm sistemą.

  Pritaikymas

  Nauji ir dažyti pjautinės bei obliuotos medienos paviršiai lauke (mediniai fasadai ir pertvaros, tvoros, lentjuostės, ir pan.). Taip pat nugruntuoti metaliniai paviršiai (ir galvanizuoti), pluoštinio cemento plokštės, betoniniai paviršiai.

  Dažymo sąlygos

  Dažymo metu ir dažams džiūstant oro ir paviršiaus temperatūra turi būti +10…25 °C (rekomenduojama +18±2°C), sant. oro drėgnis <80%. Negalima dažyti šaltu, drėgnu (lietus, rūkas, rasa), taip pat vėjuotu oru ir kai paviršius apšviečiamas tiesioginių saulės spindulių. Jei per artimiausias 4 valandas po dažymo gali pradėti lyti arba iškristi rasa, dažyti geriau nepradėti.

  Išeiga (vienam sluoksniui): 4-8 m²/l

  Džiūvimo laikas: po 2-4 val. – nelimpa liečiant, po 12 -24val. – galima perdažyti (prie +23 °С, santykinis oro drėgnumas 50%). Oro drėgnumas ir temperatūra gali stipriai įtakoti džiūvimo laiką

  Įrankiai: teptukas, volelis, aukšto spaudimo purkštuvas

  Pakuotė: 0,9 L; 2,7 L; 9 L

  Kilmės šalis: Švedija

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu