1. Pradžia
 2. Fasado apdaila
 3. Medinių fasadų dažai Colorex Titan
Kategorija: Fasadiniai dažai, Fasado apdaila

Medinių fasadų dažai Colorex Titan

Kategorija: Fasadiniai dažai, Fasado apdaila

Colorex Titan tai maksimali apsauga medienos paviršiams nuo UV spindulių, grybelio ir miltligės. Net 15 metų kokybės garantija užtikrins nekintantį blizgesį ir spalvą, purvo ir drėgmės atstumimą.

22,09132,81 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Medinių fasadų dažai Colorex Titan

  Colorex Titan yra aukščiausios klasės, savaime nusivalantys ir lengvai dengiami medinio fasado dažai. Danga sukurta šiauriniam klimatui. Tai yra naujas ir unikalus hibridinis poliuretano alkido ir akrilo dervų derinys. Dažai atstumia nešvarumus nuo paviršiaus. Ant nudažyto paviršiaus neauga pelėsiai ar dumbliai, net ir saulės neapšviečiamose vietovėse. Sudėtyje yra biocidų IPBC, OIT ir Diuron, kurie apsaugo nuo pelėsių ir dumblių atsiradimo.  Dažai sukuria labai tvirtą ir atsparų, bet tuo pačiu ir lankstų paviršių. Puikus pasirinkimas atšiauriam Baltijos šalių klimatui. Gali būti naudojami ant visų rūšių medienos paviršių lauke – tiek ant naujos medienos, tiek ant anksčiau alkido, akrilo ar hibridiniais dažais aprodotų paviršių. Pusiau blizgūs, blizgumas – 45.

  Apdorojant paviršių sistemiškai (įmirkymas ar gruntavimas, tarpsluoksnis ir 2 apdailos dažų sluoksniai) užtikrinama ilgalaikė medinio paviršiaus apsauga nuo atmosferos veiksnių poveikio. Colorex suteikia 15 m. kokybės garantiją naudojant Grundolja + Utegrund + Titan sistemą.

  Pritaikymas

  Tinka dažyti naujus ir anksčiau dažytus pjautinės bei obliuotos medienos paviršius lauke (mediniai fasadai ir pertvaros, tvoros, lentjuostės ir pan.) Taip pat nugruntuotus metalinius paviršius (ir galvanizuotus) pluoštinio cemento plokštes, betoninius paviršius.

  Dažymo sąlygos

  Dažymo metu ir dažams džiūstant oro ir paviršiaus temperatūra turi būti +10…25 °C (rekomenduojama +18±2°C), sant. oro drėgnis <80%. Negalima dažyti šaltu, drėgnu (lietus, rūkas, rasa), taip pat vėjuotu oru ir kai paviršius apšviečiamas tiesioginių saulės spindulių. Jei per artimiausias 4 valandas po dažymo gali pradėti lyti arba iškristi rasa, dažyti geriau nepradėti.

  Išeiga (vienam sluoksniui): 4-8 m²/l

  Džiūvimo laikas: Po 1 val. – nelimpa liečiant, po 2 – 4 val – galima perdažyti, visiškai išdžiūsta 24 – 48 val. (prie +23 °C, santykinis oro drėgnumas 50 %). Oro drėgnumas ir temperatūra gali stipriai įtakoti džiūvimo laiką.

  Įrankiai: teptukas, volelis, aukšto spaudimo purkštuvas

  Pakuotė: 0,9 L; 2,7 L; 9 L

  Kilmės šalis: Švedija

  Žymos: Colorex, Fasadas, Apdaila, Dažai

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu