1. Pradžia
 2. Statybinės medžiagos
 3. Sandarinimo medžiagos
 4. Montažinės putos ir klijai
 5. Pistoletinės montavimo putos Fischer 750 ml žieminės
Kategorija: Montažinės putos ir klijai

Pistoletinės montavimo putos Fischer 750 ml žieminės

Kategorija: Montažinės putos ir klijai

Pistoletinės montavimo putos Fischer 750 ml, skirtos įvairioms medžiagoms sandarinti ir montuoti. Putos pukiai sukimba su įvairiomis medžiagomis. Putos pasižymi geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis.

6,25 su PVM

Neturime

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Pistoletinės montavimo putos Fischer 750 ml, skirtos įvairioms medžiagoms sandarinti ir montuoti. Putos pukiai sukimba su įvairiomis medžiagomis. Putos pasižymi geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Putos apsaugo nuo pelijimo. Išeiga 55 l.

  Gamintojas Fischer
  Talpa 750 ml

  MONTAŽINĖS PUTOS fischer / MONTAŽINĖS PUTOS PISTOLETUI fischer / MAŽO PLĖTIMOSI MONTAŽINĖS PUTOS fischer, MONTAŽINĖS PUTOS SU DIDESNE PARUOŠTŲ PUTŲ IŠEIGA, 65L fischer, pistoletinės montavimo putos Fischer 750 ml žieminės / MAŽO PLĖTIMOSI ŽIEMINĖS MONTAŽINĖS PUTOS fischer ir ŽIEMINĖS MONTAŽINĖS PUTOS SU DIDESNE PARUOŠTŲ PUTŲ IŠEIGA, 65L Fischer yra skirtos siūlių tarp sienos ir lango rėmo bei durų staktos, pagamintos iš medienos, metalo arba neplastifikuoto polivinilchlorido, sandarinimui, langų ir durų montavimui (išskyrus duris, klasifikuojamas kaip ugniai atsparias). Langai ir durys turi būti montuojami naudojant tvirtinimo ankerius.
  Aprobavime išvardintos poliuretano putos gali būti naudojamos įtrūkimams ir nedideliems nejudantiems plyšiams, susidariusiems tarp statinio pertvarų elementų, užsandarinimui (išskyrus statinius, klasifikuojamus kaip ugniai atsparius).
  Poliuretano putas būtina saugoti nuo UV spindulių poveikio, užglaistant jas atitinkamu glaistu arba kitais produktais, atspariais atmosferos poveikiui. Nenaudoti putų netoli atviros ugnies šaltinių.
  Dirbant su poliuretano putomis, būtina tiksliai laikytis jų naudojimo sąlygų, išvardintų gamintojo pateiktose instrukcijose, taip pat durų ir langų montavimo sąlygų, kurias pateikė šių durų ir langų gamintojai

  Žymos: Fischer, PU

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu