1. Pradžia
 2. Statybinės medžiagos
 3. Sausi statybiniai mišiniai
 4. Išlyginamieji mišiniai
 5. Savaime išsilyginantis mišinys Kiilto Rotavjämning K 20kg
Kategorija: Sausi statybiniai mišiniai, Išlyginamieji mišiniai

Savaime išsilyginantis mišinys Kiilto Rotavjämning K 20kg

Kategorija: Sausi statybiniai mišiniai, Išlyginamieji mišiniai

Savaime išsilyginantis mišinys Kiilto Rotavjämning K yra pluoštu armuotas, mažai šarmų turintis, greitai dengiamas, pumpuojamas išlyginamasis mišinys. Mišinys tinkamas naudoti lyginimui ir nuolydžiams įrengti vidaus patalpose: renovuojamuose ir naujai statomuose namuose, biuruose bei viešosiose patalpose. Tinkami pagrindai yra betonas, lengvas betonas, medžio drožlių plokštės ir medinių grindų paviršiai, keramikos ir natūralaus akmens paviršiai, taip pat tinkamas epoksidinėms ir poliuretano dangoms. Kiilto Rotavjämning K naudojamas klijuotoms ir neklijuotoms (plaukiojančioms) konstrukcijoms, tinkamas su elektriniu ir vandeniniu grindų šildymu. Mažai šarminis išlyginamasis mišinys apsaugo klijus ir vinilinę dangą nuo betono šarminės drėgmės daromos žalos. Tinkamas naudoti ir rankiniu būdu.

14,49 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Savaime išsilyginantis mišinys Kiilto Rotavjämning K 20kg

  Savaime išsilyginantis mišinys Kiilto Rotavjämning K yra pluoštu armuotas, mažai šarmų turintis, greitai dengiamas, pumpuojamas išlyginamasis mišinys. Mišinys tinkamas naudoti lyginimui ir nuolydžiams įrengti vidaus patalpose: renovuojamuose ir naujai statomuose namuose, biuruose bei viešosiose patalpose.

  Tinkami pagrindai yra betonas, lengvas betonas, medžio drožlių plokštės ir medinių grindų paviršiai, keramikos ir natūralaus akmens paviršiai, taip pat tinkamas epoksidinėms ir poliuretano dangoms. Kiilto Rotavjämning K naudojamas klijuotoms ir neklijuotoms (plaukiojančioms) konstrukcijoms, tinkamas su elektriniu ir vandeniniu grindų šildymu. Mažai šarminis išlyginamasis mišinys apsaugo klijus ir vinilinę dangą nuo betono šarminės drėgmės daromos žalos. Tinkamas naudoti ir rankiniu būdu.

  Specialios funkcijos:

  • pluoštu armuotas
  • pumpuojamas
  • galima vaikščioti ir dengti greitai po išliejimo
  • užtikrina tvirtą pagrindą beveik visoms grindų dangoms

  Naudojimo instrukcija:

  Sujungta grindų konstrukcija:

  Būtina užtikrinti, kad pagrindas būtų tinkamas produktui, pavyzdžiui, pakankamai tvirtas betonas. Pagrindas turi būti sausas, švarus, lygus, be įtrūkimų, nepadengtas jokia danga, be riebalų, alyvos bei bet kokių kitų medžiagų, galinčių pakenkti sukibimui ir galutiniam rezultatui. Pašalinkite cemento likučius ir išlyginkite galimus nelygumus. Jei reikia, lygūs ir tankūs paviršiai turi būti mechaniškai arba rankiniu būdu nušlifuoti, kad būtų užtikrintas tinkamas sukibimas. Pagrindo sukibimo stipris normalaus srauto vietose turi būti ne mažesnis kaip 1,0 MPa.

  Sluoksnio storis:

  • Betonas: 3–50 mm
  • Lengvasis betonas: 6–20 mm
  • Keramika / natūralus akmuo: 3–50 mm
  • Medžio drožlių plokštės: 3–50 mm *
  • Medinės grindys: 3–50 mm

  * Medžio drožlių plokštės turi būti min. 22 mm storio. Grindų plokštė / konstrukcija turi būti pakankamai standi.

  Judėjimo siūlės ant pagrindo:

  Jei reikia, padarykite judamąsias siūles į išlyginamąjį sluoksnį iki pat pagrindo. Jos išdėstomos toje pačioje vietoje kaip ir pagrindo judėjimo siūlės. Siūlės plotis turi būti 10–15 mm.

  Slankių grindų konstrukcija:

  Bendras sluoksnio storis visada turi būti ne mažesnis kaip 30 mm, o kartu su išlyginamuoju mišiniu visada turi būti naudojamas plieninis tinklelis (Ø3 mm 50×100 mm) arba stiklo pluošto tinklelis. Armatūrinis tinklelis montuojamas su min. 50 mm užlaida. Jei reikia, išlyginamasis mišinys nuo pagrindo atskiriamas, pavyzdžiui su filtravimo audiniu. Didesni paviršiai turi būti suskirstyti į mažesnes atskiras dalis.

  Paviršius po plūduriuojančia paviršiaus medžiaga turi būti pakankamai lygus. Jei reikia, paviršius nušlifuojamas arba išlyginamas. Prie plūduriuojančių konstrukcijų paviršiaus medžiagos turi būti įrengtos kuo greičiau. Jei grindys ilgesnį laiką paliekamos nepadengtos, išlygintos grindys kitą dieną po išlyginimo turi būti padengtos Kiilto Primer 001 gruntu, atskiestu vandeniu (1 dalis grunto : 3 dalys vandens), kad grindys neįtrūktų ir nekiltų jų kraštai.

  Paruošimas:

  Sėkmingam rezultatui pasiekti labai svarbi temperatūra. Pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +10 °C. Temperatūrą reikia stebėti ir tikrinti prieš gruntavimą. Aukštesnė temperatūra naudinga kokybei ir džiūvimo laikui. Maksimali temperatūra +25 °C.

  Gruntavimas:

  Gruntuodami Kiilto Primer 001 gruntu, visada laikykitės techninių duomenų lape pateiktų nurodymų. Gruntą padenkite 1–48 val. prieš lyginimą ir visada leiskite išdžiūti prieš liejant išlyginamąjį mišinį. Neleiskite gruntui džiūti ilgiau kaip 3 dienas, nes statybinės dulkės ir kiti nešvarumai gali prilipti prie grunto sluoksnio ir pabloginti išlyginamojo mišinio sukibimą. Atkreipkite dėmesį, kad jei gruntas purškiamas pompa ant didesnio paviršiaus ploto, gruntas turi būti pritrinamas prie pagrindo šepečiu.

  Maišymas:

  Įsitikinkite, kad išlyginamasis mišinys yra vienalytis ir vientisas, skystas ir be gumuliukų. Darydami nuolydžius, sumažinkite vandens kiekį, kad užtikrintumėte tinkamą konsistenciją. Vandens temperatūra: +5…+20 °C.

  Padengimas:

  • Savaime išsilyginantis mišinys Kiilto Rotavjämning K pumpuojamas tiesiai iš sunkvežimio ant pagrindo, juostomis. Naują juostą kuo greičiau padenkite ant ankstesnės, kad jos susilietų ir sudarytų tolygų ir lygų sluoksnį. Įsitikinkite, kad dengiamos juostos plotis neviršija 10 metrų. Didesni plotai turi būti suskirstyti į mažesnes sekcijas;
  • Prieš dengdami mišinį patikrinkite, ar tinkamai užsandarinti nutekamieji vamzdžiai ir kitos pralaidos, kad neužsikimštų nutekamieji vamzdžiai ir mišinys neišsilietų ant kitų paviršių;
  • Išsklaidykite skiedinį dantyta mentele ar panašiu įrankiu, kad paviršius būtų kuo lygesnis;
  • Jei dengiate kelis išlyginamojo mišinio sluoksnius, tarp kiekvieno sluoksnio denkite gruntą. Prieš gruntuodami leiskite pirmajam sluoksniui džiūti bent 24 val. Stebėkite ir tikrinkite, ar paviršius tiek išdžiūvęs, kad pagrindas galėtų sugerti gruntą. Maišymo santykis, kai gruntuojamas naujas išlyginamojo mišinio sluoksnis: priklausomai nuo džiūvimo sąlygų ir pagrindo įgeriamumo, sumaišykite gruntą Primer 001 su 3–10 dalių vandens. Jei naudojate daugiau kaip 7 dalis vandens, gruntą denkite du kartus. Pusiau sukietėjusį mišinį lengva formuoti arba pjaustyti. Jei planuojate atlikti lyginimo darbus, nelaukite per ilgai.

  Džiūvimas:

  Išlyginamojo mišinio džiūvimo laikas priklauso nuo pagrindo drėgmės, sluoksnio storio, oro temperatūros ir santykinės oro drėgmės. Nurodytam džiūvimo laikui reikia sauso pagrindo, palankių džiūvimo sąlygų (apyt. +20 °C, RH 50 %) ir gero bei efektyvaus vėdinimo. Mišinį galima dengti ant betono, kurio santykinė oro drėgmė 90 %.

  Įrengdami drėgmei jautrias grindų dangas, ypatingą dėmesį skirkite grindų drėgnumui. Pirmąsias 3 dienas po išliejimo išlyginamasis sluoksnis neturėtų būti veikiamas skersvėjo, aukštos temperatūros ar tiesioginių saulės spindulių, kad išlyginamasis sluoksnis per greitai neišdžiūtų, nesusidarytų įtrūkimų ar pagrindo defektų.

  Vandens grindinį šildymą su tikslia temperatūros kontrole galima palaipsniui įjungti iki darbinės temperatūros po dviejų savaičių. Pradėkite nuo temperatūros pakėlimo iki +15 °C arba iki esamos grindų temperatūros, jei ji aukštesnė. Vėliau grindų temperatūrą kas trečią dieną galima pakelti 2 laipsniais. Jei patalpos temperatūra yra daug žemesnė už išlyginamojo sluoksnio temperatūrą, grindų temperatūrą reikia kelti lėčiau.

  Techninė informacija:

  • Darbinės sąlygos: kambario ir pagrindo temperatūra 10–25 °C
  • Darbo laikas: sumaišyta masė turi būti sunaudota per 20 minučių
  • Degumo klasė: A1
  • Galima dengti: 3–30 mm sluoksnį galima dengti po 1–3 dienų, priklausomai nuo sluoksnio storio ir džiovinimo sąlygų (+23 °C, 50 % RH). Storesnis nei 30 mm sluoksnis, pagrindo drėgmė ir vėsios ar (ir) drėgnos sąlygos sulėtina džiūvimą. Įrengdami grindis, laikykitės grindų gamintojo nurodymų.
  • Galima vaikščioti: 1–3 val.
  • Grindų pagrindo drėgnumas: betonas < 90 % RH
  • Lenkimo stipris: F7 (F > 7 MPa), EN 13813
  • Maišymo santykis: 4,0 l / 20 kg miltelių (vandens kiekis 20 %)
  • Naudojimo temperatūra: +10–25 °C (sumaišyta masė)
  • Padengimas: apytikr. 1,7 kg miltelių/m²/mm
  • Patvarumas: RWFC 450, RWA 100, (EN 13813)
  • Rišiklio rūšis: dervos-cemento-kvarco smėlio pagrindo milteliai
  • Sandėliavimas: neatidarytoje pakuotėje 6 mėn. sausomis sąlygomis
  • Sertifikatai ir registracijos: CT-C30-F7 (EN 13813), M1
  • Siūlės stipris: > 2 MPa
  • Sluoksnio storis: 3–50 mm Min. 20 mm išlyginamasis sluoksnis ant grindinio šildymo vamzdžių / kabelių, dengiant plonus sluoksnius, būtina atsižvelkti į produkto sklaidos savybes
  • Susitraukimas: < 0,04 %
  • Suspaudimo stipris: C30 ( C > 30 MPa), EN13813
  • pH: ≤ 11
  Žymos: Savaime išsilyginantis mišinys, Kiilto

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu