1. Pradžia
 2. Apdailos medžiagos
 3. Priedai apdailai
 4. Siūlių armavimo juosta Knauf Kurt
Kategorija: Apdailos medžiagos, Priedai apdailai

Siūlių armavimo juosta Knauf Kurt

Kategorija: Apdailos medžiagos, Priedai apdailai

Siūlių armavimo juosta Knauf Kurt tai popierinė juosta, armuota stiklo plaušu. Juostos plotis – 50 mm, juostos viduryje suformuota lenkimo linija, gaminama iš specialaus atsparaus plyšimui balto popieriaus.

11,4923,15 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Siūlių armavimo juosta Knauf Kurt

  Popierinė, armuota stiklo plaušu. Juostos plotis – 50 mm, juostos viduryje suformuota lenkimo linija, gaminama iš specialaus atsparaus plyšimui balto popieriaus. Tinka visų rūšių gipso plokščių kraštams (HRAK, HRK, AK, AFK, SK) armuoti. Kurt armavimo juosta kartu su siūlių glaistu užtikrina pačią geriausią siūlių apsaugą nuo įskilimų. Jeigu siūlės vietoje vis dėlto atsiranda nedidelių trūkių, siūlių juosta Kurt juos uždengia.

  Naudojimas ir savybės

  Siūlių armavimo juosta naudojama: kaip siūlių armavimo juosta, glaistant gipskartonio ir gipso plaušų plokščių siūles; kaip siūlių armavimo juosta, glaistant betoninių konstrukcijų siūles; kaip armavimo juosta, remontuojant gipso plokščių ir vidaus tinko skilimus. Naudojama vidiniams kampams armuoti.

  • Vidaus darbams
  • Nesideformuoja dėl drėgmės pokyčių
  • Papildomas armavimas stiklo plaušu užtikrina gerą sukibimą su glaistu
  • Lengvai įplukdoma į glaistą

  Darbo eiga

  Gipso plokščių siūlių glaistymas:

  Glaistas tolygaus storio sluoksniu (min. 1 mm storio ir apie 80 mm pločio) padengiamas siūlės vietoje. Nedelsiant į užteptą glaistą įplukdoma popierinė siūlių armavimo juosta Knauf Kurt (juostos ritinio išorinė pusė turi būti nukreipta į siūlę). Juosta glaistikliu standžiai įspaudžiama į siūlę. Ištryškusį glaistą galima surinkti glaistikliu ir panaudoti glaistant toliau.

  Betoninių konstrukcijų siūlių glaistymas:

  Siūlės užpildomos glaistu, kartu padengiant siūlės abi puses maždaug 1 mm storio sluoksniu. Siūlių armavimo juosta Knauf Kurt įplukdoma į šviežiai užteptą glaistą ir glaistikliu standžiai įspaudžiama. Glaistui sukietėjus ir išdžiūvus, siūlė glaistoma nuo 200 mm iki 300 mm pločio juosta.

  Skilimų remontas:

  Skilimai gali būti tvarkomi tik tada, jei jie yra stabilūs ir nesiplečia. Paviršius turi būti laikantis apkrovas (net ir sudrėkęs), sausas ir nedulkėtas. Apkrovas nelaikančius sluoksnius, dažus būtina pašalinti mechaniškai. Gruntuojama gruntu. Gruntui išdžiūvus, siūlių armavimo juosta Knauf Kurt klijuojama PVA klijais. Juosta klijuojama per skilimo vidurį. Išdžiūvusi skilimo vieta glaistoma glaistu.

   

  Žymos: Apdaila, GKP, Priedai apdailai

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu