1. Pradžia
 2. Apdailos medžiagos
 3. Priedai apdailai
 4. Stiklo pluošto audinys Caparol AkkordVlies G40K 50x1m
Kategorija: Apdailos medžiagos, Priedai apdailai

Stiklo pluošto audinys Caparol AkkordVlies G40K 50x1m

Kategorija: Apdailos medžiagos, Priedai apdailai

Caparol AkkordVlies G40K 50x1m dažomas stiklo pluošto audinys, pagamintas iš natūralių žaliavų smulkiems įtrūkiams viduje dengti.

50,34 su PVM

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Stiklo pluošto audinys Caparol AkkordVlies G40K 50x1m

  Dažomas stiklo pluošto audinys, pagamintas iš natūralių žaliavų smulkiems įtrūkiams viduje dengti.

  Paskirtis

  Capaver AkkordVlies G40K nepadengtas, impregnuotas stiklo audinys vidinių paviršių  smulkiems įtrūkiams dengti.
  Keisdami „Capaver AkkordVlies G40K” raštus, rūšį, spalvą, blizgesio laipsnį ir dengimo techniką, galite gauti labai įstabius, vertingus ir individualius sienų paviršius. Nusprendę pakeisti sienų išvaizdą arba kai sienoms keliami nauji reikalavimai, šiais tapetais, atitinkančiais keliamus reikalavimus, sienas padengsite paprastai, greitai ir ekonomiškai.

  Savybės

  • Dengia smulkius įtrūkius.
  • Remontuojant dengiamas be papildomo paruošimo.
  • Atsparūs trešimui, pastovių matmenų.
  • Labai atsparūs šlapiam trynimui.

  Pagrindinė medžiaga

  „Capaver GlasVliese” gaminami iš grynai mineralinio  stiklo pluošto.

  Tiekiami tipai

  Pavadinimas Faktūra Svoris m2 Rulono matmenys
  AkkordVlies G40 K smulki apie 40 g 50 x apie 1 m

  Laikymas

  Laikyti sausai.

  Nuorodos

  Capaver GlasVliese pagaminti iš stiklo siūlelių, kurių skersmuo > 5µm, todėl jie negali patekti į plaučius. Nors stiklo dalelės stipriai sujungtos, kerpant stiklo audinį, gali jų šiek tiek išsiskirti ir jautriems asmenims sukelti niežulį, kuris, baigus klijuoti, praeina. Padengus paprastai daugiau stiklo dalelių nebeišsiskiria. Asmenims, kurie yra jautrūs stiklo siūleliams, patartina, dirbant su medžiaga, naudoti atitinkamas apsaugos priemones.

  Dėl vidinės siūlų struktūros kartu su aplinkai nekenkiančia apretūra gaunamas didelis atsparumas drėgmei, uždaras audinio paviršius; dengiami šie audiniai būna labai elastingi ir nedirgina odos.

  Statybinių dinaminių plyšių su „Capaver AkkordVlies G40K” užtaisyti negalima.

  Darbo eiga

  Pagrindai

  PI, PII ir PIII skiedinių grupės mineraliniais tinkais nutinkuoti vidaus paviršiai, PIV skiedinio grupės gipsinis ir gatavi tinkai, gipskartonis, gipsinės statybinės plokštės, betoniniai paviršiai.

  Pagrindo paruošimas

  Pagrindai turi būti tvirti, sausi, išlaikantys apkrovą, švarūs, lygūs ir be sukibtį mažinančių dalelių. Laikytis VOB, C dalies, DIN 18366, 3 sk. ir techninės informacijos Nr. 650 nuorodų. Dengiant, oro ir pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +5°C.
  Kontrastingus paviršius padengti „Capadecor DecoGrund” arba „Caparol Haftgrund”.

  Dengimo būdas

  Klijavimas voleliu

  • „CapaColl VK” padengti tolygiai 18 mm plaukelių voleliu. Nelygu temperatūros sąlygos objekte, padengti 1-2 juostas.
  • Dėmesio! Atkreipkite dėmesį, kad klijai būtų padengti kaip galima tolygiau, nes po tapetais susikaupę klijai prastina visą paviršiaus vaizdą.

  Klijavimas beoriais purkštuvais

  • Purkšti galima tik tuo atveju, jei dirba ne mažiau kaip 3 asmenys.
  • „CapaColl VK” galima tiesiogiai užpurkšti ant sienos beoriais purkštuvais.
  • „CapaColl GK” pakuotės, nelygu objekto sąlygos,  skiedžiamos 20% vandens.
  • Svarbu! Purškiant, reikia atkreipti dėmesį į rekomenduojamas medžiagos sąnaudas ir tolygiai paskirstyti, kad ant pagrindo nebūtų padengta per daug klijų.

  Patarimas! Kaip purkšti „CapaColl”, žr. „Purškimo technologijos žinyną”.

  Stiklo tapetų įterpimas/ klijavimas

  • Kad nebūtų faktūrų skirtumo, tapetų juostos neklijuojamos aukštyn kojomis arba kita puse.
  • „AkkordVlies G40 K” siūloma klijuoti, padarant dvigubą pjūvį jungties vietoje- klijuoti su 5 cm užlaida, perpjauti per abu sluoksnius ir pašalinti nupjautas juostas.
  • „AkkordVlies G40 K” nepatartina klijuoti sudurtinai.
  • Priklijuotos juostos tapetavimo glaistykle arba voleliu gerai paspaudžiant prispaudžiamos prie pagrindo per visą paviršių taip, kad nebūtų pūslių. Iškyšas, pritvirtinus briaunas, nupjauti tapetavimo glaistykle.
  • Apipavidalinant išorinius kampus, audinį klijuoti sudurtinai.
  • Kad sumažinti pagrindo drėgmės sugeriamumą, įterpus „AkkordVlies G40 K”, visas paviršius su voleliu padengiamas „CapaColl”. Alternatyva- patariama tarpiniam sluoksniui naudoti „Capaver Gewebegrundierung”.

  Sluoksnių sandara

  Tarpinis sluoksnis
  Nuo tarpinio sluoksnio priklauso nepriekaištingas baigiamasis sluoksnis. Išdžiūvus priklijuotam stiklo audiniui, dengiamas baigiamojo sluoksnio spalvos tarpinis sluoksnis. Esant kritiniam apšvietimui, pvz.šoniniam apšvietimui, ir dengiant blizgius sluoksnius, patariama užpildančiam tarpiniam sluoksniui naudoti „Capaver Gewebegrundierung”.

  Atkreipkite dėmesį, kad dengiant tarpinį sluoksnį, sąnaudos gali labai padidėti, nes „AkkordVlies G40 K” būdingas didelis įgeriamumas. Tikslias sąnaudas reikia paskaičiuoti, padengus bandomąjį plotą.

  Baigiamieji sluoksniai

  Baigiamasis sluoksnis pasirenkamas atsižvelgiant į reikalaujamą atsparumą ir blizgesio laipsnį. Žemiau pateiktoje lentelėje „Sluoksnių sandara” nurodytos tinkamos medžiagos, atsižvelgiant į apkrovą. Paviršių dengti nepertraukiamai, užgriebiant už dar drėgno ploto. Tai aktualu ir dengiant kraštus. Priklausomai nuo blizgesio laipsnio gali prireikti ir antrojo sluoksnio.

  Džiūvimas/Džiūvimo trukmė

  Priklijuotas juostas prieš dengiant palikti gerai išdžiūti.

  Nuorodos

  Norint išvengti faktūrų skirtumų, tapetų juostų neklijuoti aukštyn kojomis ar kita puse. Ant šalia esančių plotų, klijuoti tos pačios serijos tapetus.

  „Capaver” stiklo pluošto audiniai kruopščiai tikrinami gamykloje. Gali pasitaikyti pavienių gamybos defektų. Jie pažymėti prie pjautinių kraštų ir kompensuoti pridėjus papildomai. Tokiems defektams negali būti pareikšta reklamacija. Pjaustant juostas, reikia atkreipti dėmesį, kad jose nebūtų defektų.

  Geroji pusė yra rulono išorėje. Galimai reklamacijai pareikšti išsaugokite partijos, kontrolės Nr. ir artikelio Nr., pavadinimą. Šią informaciją rasite ant tapetų pakuotės. Priklijavus daugiau kaip 10 juostų, pretenzijos nepriimamos.

   

  Žymos: stiklo pluošto audinys, Caparol

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu