Kategorija: Kleib, Fasadiniai klijai ir armavimas

Klijavimo mišinys Kleib C1 25kg

Kategorija: Kleib, Fasadiniai klijai ir armavimas

Klijavimo mišinys Kleib C1 tai cementinis klijų skiedinys, skirtas polistireninio putplasčio plokščių tvirtinimui prie paviršių pagal KLEIB sistemą. Tinkamas visiems įprastiems, tvirtiems ir lygiems mineraliniams paviršiams, tokie kaip: betonas, tinkas, plytų, blokelių ar akmens elementų mūras, ir pan.

5,93 su PVM

Neturime

Pristatymuas 2-7 d.d.

Perkate didesnį kiekį? Norite geresnės kainos?

Parašykite mums

  Laukai pažymėti * yra privalomi.

  Sutinku su privatumo politika.

  Saugus pirkimas

  Pristatymas į namus

  Patogus atsiėmimas

  Pinigų grąžinimas

  Aprašymas

  Klijavimo mišinys Kleib C1 tai KLEIB sudėtinės išorinės šilumos izoliacijos sistemos su tinko skiediniais (ETICS) komponentas.

  KLEIB C1 tai cementinis klijų skiedinys, skirtas polistireninio putplasčio plokščių tvirtinimui prie paviršių pagal KLEIB sistemą. Tinkamas visiems įprastiems, tvirtiems ir lygiems mineraliniams paviršiams, tokie kaip: betonas, tinkas, plytų, blokelių ar akmens elementų mūras, ir pan.

  • efektyvus
  • lengvai paruošiamas
  • pasižymi padidintu sukibimu ir elastingumu
  • tinkamas baltam putplasčiui ir putplasčiui su grafitu

  Paviršius turi būti stabilus, lygus ir tvirtas, t.y. pakankamai stiprus, be galinčių susilpninti sukibimą nešvarumų, ypač dulkių, purvo, kalkių, alyvų, riebalų, vaško, aliejinių ir emulsinių dažų likučių. Jei paviršius pasižymi dideliu sugeriamumu, jį privaloma nugruntuoti. Gruntavimui geriausia naudoti gruntą KLEIB G1.

  SKIEDINIO PARUOŠIMAS

  Supilkite maišo turinį į talpą su reikiamu vandens kiekiu ir maišykite iki vienalytės masės be gumulėlių. Klijavimo mišinys Kleib C1 tinkamas naudoti po 5 minučių ir pakartotinio išmaišymo. Ruoškite kiekį, kurį sunaudosite per maždaug 2 valandas.

  NAUDOJIMO BŪDAS

  Polistireninio putplasčio plokščių klijavimas ant lygių paviršių – padenkite skiediniu visą izoliacijos plokštės plotą ir išlyginkite dantyta mentele. Klijavimas ant nelygaus paviršiaus – tepkite skiedinį ant plokštės, suformuokite storus volelius palei perimetrą, maždaug 5 cm nuo krašto ir 3-6 „blynus” tolygiai ant viso paviršiaus. Mažiausiai 60% plokštės paviršiaus turi sukibti su paviršiumi. Vertikalūs plokščių sujungimai turi būti išdėstyti pakaitomis. Tolimesni darbai, pvz. atitinkamų jungčių montavimas, plokščių nelygumų šlifavimas, armavimas, galimi ne anksčiau nei po 72 valandų. Rekomenduojama naudoti apsauginius tinklelius su pastoliais. Įrankius plauti vandeniu iš karto po darbo.

  Orientacinė išeiga apie 4,0-5,0 kg/m².

  Žymos: Fasadas, Kleib

  Perkama kartu

  Panašios prekės

  Meniu